
490 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 230 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 147 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Довжина колодки | 128 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 230 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 275 |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |