940 ₴
690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Час нагріву до утворення пари | 0.75 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина парового шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Мірна чаша | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |