



317 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Довжина колодки | 115 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 100 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 205 |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| товщина колодки | 14 мм |