Кольори в наявності: червоний, жовтий, синій
Це професійні дуже сильні гойдалки на дитячий майданчик, використовувані провідними виробниками обладнання дитячих майданчиків у світі. Гойдалка можна використовувати й у будинку як підвісні гойдалки. Гойдалка легко може витримати як дорослих і дітей.
Не підходить для використання дітьми віком до 2 років!
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Вікова група | Від 2 років |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Глибина сидіння | 17 см |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Ширина спинки | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальний вік дитини | 2 років |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Тип | Гойдалки |