4 800 ₴
Крісло-гойдалка WCG — зручне складне крісло для дому, балкона, тераси або дачі. Натуральний бамбуковий каркас, м’який матрац, 5 положень спинки та висувна підніжка забезпечують комфортний відпочинок щодня.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 35 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 76 см |
| Комплектація підлокітниками | Да |
| Матеріал | Бамбук |
| Матеріал виготовлення | Бамбук |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матрац | Да |
| Підлокітник | 2 (шт.) |
| Тип | Розкладний |