3 130 ₴
Стілець Naturehike Yamami YL01 поєднує компактність похідного спорядження та зручність повноцінного крісла, в якому можна відпочивати як вдома.
Конструкція розкладається до розмірів 55 х 54 х 73.5 см. М'яка спинка середньої висоти та збільшене по ширині сидіння до 54 см дозволяють повністю розслабитися.
У виробництві Naturehike Yamami YL01 використано надлегкі матеріали:
У стільці передбачено приховані кишені для зберігання дрібних речей. Нековзні насадки на ніжках підвищують стійкість при встановленні.
У складеному вигляді виріб поміщається у фірмовий чохол 14 х 14 х 38 см з комплекту.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | кишені для зберігання дрібних речей, нековзні накладки на ніжках |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюміній 7001 |
| Розмір | 55 х 54 х 73.5 см |
| Розмір в складеному стані | 14 х 14 х 38 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |