


1 296 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас вологозахисту | IP67 |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Кайдекс |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |