24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Балон Crosman CO2 12 г — надійне джерело енергії для вашої пневматичної зброї
Якісний одноразовий балон Crosman наповнений стисненим вуглекислим газом і ідеально підходить для пневматичних пістолетів і гвинтівок. Забезпечує потужний та стабільний постріл із оптимальним витратом газу.
✅ Переваги:
⚙️ Характеристики:
⚠️ Важливо: використовувати при температурі не нижче +5 °C; не нагрівати вище +50 °C; застосовувати лише за призначенням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosman |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск | 52 |
| Діаметр | 19 см |
| Кількість СО2 | 12 |
| Область застосування | Розважальна стрільба ⁇ пликінінг |
| Тип | Баллон |
| Тип упаковки | Гофрокартон |
| Упаковка | Картонна коробка |