Коляска NUBI 2 має просторе сидіння, що ідеально підходить для дітей до 22 кг, з плавним і безшумним регулюванням спинки з положення сидячи в положення лежачи. Двоступеневе регулювання підніжки дає змогу адаптувати коляску до потреб кожної дитини. Коляска підійде навіть чотирирічній дитині!
NUBI 2 — коляска, адаптована до будь-яких умов. Він обладнаний просторим водонепроникним навісом UPF50+ з вентиляційною панеллю — ідеально підходить для вітру, дощу або спеки. З NUBI 2 навіть комахи не потривожать ваш відпочинок: у підніжкі є прихована москітна сітка, яка кріпиться до коляски та її неможливо втратити.
| Вага виробу: | 7,9 кг |
|---|---|
| Розміри продукту: | |
| Розгорнуте: | 76 х 51 х 105,5 см |
| У складеному вигляді (без бар'єра): | 54,5 х 51 х 31,5 см |
| У складеному вигляді (з бильцями): | 76 х 51,5 х 31,5 см |
| Довжина сидіння в положенні лежачи: | 87 см |
| Підставка для ніг: | 34,5 х 18 см |
| Підтримувати: | 32 х 48,5 см |
| Сидіння: | 34 х 20,5 см |
| Діаметр підсклянника: | 7 см |
| до комплекту входить: | підсклянник, москітна сітка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимально допустима вага | 25 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Чорний |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Ширина передньої і задньої осі | Однакова |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.9 кг |
| Висота | 105 см |
| Висота спинки | 34 см |
| Глибина сидіння | 20.5 см |
| Діаметр задніх коліс | 15.5 см |
| Діаметр передніх коліс | 14 см |
| Довжина | 76 см |
| Довжина спального місця | 87 см |
| Ширина | 51 см |
| Ширина колісної бази | 48.5 см |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Ширина спального місця | 34 см |
| Ширина спинки | 34 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Ширина у складеному вигляді | 51 см |