Завдяки ситам заввишки до 4 см ми надаємо величезну поверхню для сушіння, яку ви можете вільно використовувати, розкладаючи на ній улюблені продукти.
Це чудово, тому що ви можете сушити макарони самостійно в нашій сушарці, що дозволить вам зберігати їх та використовувати пізніше.
Харчовий дегідрат Mozano відрізняється дуже тихою роботою.
Висота сита: 4 см
Сертифікати: CE
Можливість мити сита в посудомийній машині: Так
Регулювання температури від 35 до 70 °С
Вага виробу: 2 кг
Глибина: 28 см
Діаметр сита: 28 см
Кількість сит: 6
Максимальна потужність: 500 Вт
Безпека: Захист від перегріву
Висота: 30 см
Ширина: 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozano |
| Країна виробник | Польща |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 280 мм |
| Кількість секцій | 6 |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |