
5 920 ₴
Ніж Civivi Biophase — це оригінальне поєднання практичності та яскравого дизайну, який миттєво приковує погляд. Модель підходить як для повсякденного носіння (EDC), так і для тактичних цілей — від виконання побутових завдань до використання в екстрених ситуаціях та під час самооборони.
Модель Biophase розроблена внутрішньою командою дизайнерів Civivi з акцентом на баланс між сучасним зовнішнім виглядом та функціональністю. Форма клинка Clip Point з тонким вістрям та прямою різальною кромкою актуальна для точного різання та проколювання.
Ніж має посилену конструкцію з матеріалів преміального сегмента:
Керамічні підшипники в осьовому вузлі гарантують дуже плавний рух клинка. Ніж можна відкривати за допомогою фліпера або отвору в клинку. Для фіксації призначено механізм Button Lock. Замок відповідає за міцне блокування леза без люфта та дозволяє миттєво скласти ніж однією рукою натисканням на пружну кнопку.
Civivi Biophase можна кріпити на кишені, поясі або амуніції — для цього передбачена сталева кліпса Tip-Up. Затискач допускає фіксацію під праву або ліву руку. У хвості руківʼя є отвір для темляка.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75.4 г кг |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 118.5 мм |
| Довжина клинка | 88.5 мм |
| Общая длина | 207 мм |
| Колір рукоятки | чорний, зелений |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Материал рукоятки | G10, алюміній |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |