
4 280 ₴
Civivi Regulatron — це кишеньковий ніж EDC у чорному кольорі. Його довжина при складанні не перевищує 104 мм, що дозволяє комфортно носити інструмент у кишені, закріпивши за допомогою тугої кліпси.
Модель актуальна як для міських умов, так і для використання на природі. Все завдяки якісним матеріалам, які витримують вплив агресивних середовищ та роблять Regulatron справжнім універсалом для виконання завдань широкого спектра.
Civivi Regulatron відкривається натисканням на плавець фліпера. Плавний хід клинка забезпечується завдяки підшипникам з кераміки. За фіксацію леза відповідає сталева пластина замка Liner Lock.
На обуху клинка є упор під палець для точного контролю під час виконання складного різання.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 99.5 г кг |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 103.9 мм |
| Довжина клинка | 75.6 мм |
| Общая длина | 179.5 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Материал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |