
5 200 ₴
Повнорозмірний складаний ніж Civivi Praxis C803I — це стильна інтерпретація EDC інструменту, розроблена для тих, хто цінує не тільки функціональність, а й дизайн. Завдяки унікальному зовнішньому вигляду конструкція стане виразним акцентом у будь-якому повсякденному образі.
Клинок Drop Point має фальшлезо на обуху, що підвищує проникаючі здібності під час роботи на укол. Товщина клинка становить 3 мм, забезпечуючи міцність при поперечних навантаженнях. Виконання силових завдань полегшує упор на обуху.
Конструкція виготовлена з матеріалів високого класу:
Складаний механізм з фліпером із нержавіючої сталі забезпечує швидке викидання клинка. Вісь оснащена керамічними підшипниками, що гарантує плавне відкриття. За фіксацію відповідає замок Liner Lock.
Для зручності носіння передбачено двопозиційну сталеву кліпсу зі встановленням у положенні Tip-Up під праву або ліву руку. Також на руківʼї є отвір під темляк.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 113 г кг |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 119 мм |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Общая длина | 214 мм |
| Колір рукоятки | чорний, золотий |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Материал рукоятки | Епоксидна смола з вуглецевим волокном та мідною крихтою |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |