
2 950 ₴
Справляйтеся з усіма різальними роботами одним рухом! В цьому вам допоможе ніж Sencut Draxor, оснащений гострим лезом із прямим заточуванням — гострим, як бритва! Це повнорозмірна модель, яка підходить для виконання як побутових завдань, так і особливо складних робіт у польових умовах, вирішення яких потребує наявності міцного клинка та застосування фізичної сили.
Конструкція виготовлена із сертифікованих матеріалів преміальної якості:
Одна з особливостей ножа — профіль клинка Sheepsfoot зі зниженням обуха у напрямку до вістря. Ця форма актуальна для рівного різання та здійснення точних надрізів за допомогою тонкого кінчика.
Відкривати конструкцію можна кількома способами: за допомогою двостороннього шпеника або плавця фліпера. Який би варіант ви не вибрали, клинок порадує плавністю ходу завдяки керамічним підшипникам в осьовому вузлі. Ніж є повністю розбірним, що полегшує догляд за дрібними деталями.
У хвості руківʼя є туга кліпса зі сталі для носіння ножа на поясі чи кишені. Кліпсу можна кріпити з правого або лівого боку інструмента, адаптуючи її розташування під власний стиль носіння.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencut |
| Материал рукоятки | G10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 132.7 г кг |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 125.8 мм |
| Довжина клинка | 93.9 мм |
| Общая длина | 219.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |