
4 030 ₴
Мініатюрний і гострий, як бритва, складаний ніж Civivi Gordo розроблений американським ножовим дизайнером Пітером Кері (Peter Carey), який спеціалізується на створенні кишенькових інструментів, що поєднують у собі якість різання зі зручністю в експлуатації. Ця модель володіє всіма цими якостями та може похвалитися ще однією — простотою в носінні завдяки надкомпактним габаритам конструкції (довжина складає лише 96.6 мм у складеному вигляді).
Ніж має вкорочений клинок завдовжки 63.8 мм, що дозволяє максимально контролювати інструмент під час використання. Клинок з профілем drop point має незвичайну виїмку в області 3-міліметрового обуха, злегка піднімаючи упор для великого пальця та полегшуючи виконання силових завдань.
Лезо має пряме заточування. Його матеріал — інструментальна сталь D2, яку можна зустріти у багатьох сучасних складаних інструментах. Такий попит обумовлений міцністю і довговічністю марки, яка також має непогані антикорозійні властивості. Твердість металу становить 59-61 HRC. Чорне покриття на клинку усуває відблискування металу.
Для відкривання клинка призначений плавець фліпера, але як альтернативу можна використовувати двосторонній шпеник. Лезо відрізняється плавним ходом внаслідок кульковальників з кераміки та фіксується з характерним клацанням при відкриванні, утримуючись у такому положенні за допомогою пластини замка liner lock.
Попри малі розміри ножа, він має відмінну ергономіку, за яку відповідають дві плашки на руківʼї. Вони виконані зі склопластику G10 з трохи шорсткою поверхнею, що не дає долоні ковзати по руківʼю, навіть якщо на руку власника надягнена рукавичка.
У хвості руківʼя зафіксовано кліпсу. Разом з нею вага ножа Civivi Gordo дорівнює 83.4 г. Також є невеликий отвір для темляка, який може служити окрасою конструкції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Материал рукоятки | G10 |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 78.3 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 63.8 мм |
| Довжина рукояті | 96.6 мм |
| Общая длина | 160.4 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |