
6 810 ₴
Зносостійкий і стильний, складаний інструмент Hypersonic розроблений бразильським ножовим дизайнером Густавом Чекіні (Gustavo Thome Cecchini), якому вдалося перетворити кишенькову модель на справжній витвір мистецтва.
Ніж підходить для повсякденної експлуатації, туризму, полювання, риболовлі. Модель здатна здивувати плавністю ходу леза завдяки підшипнику з керамічними кульками, а замок frame lock дозволяє відкривати конструкцію однією рукою.
Ніж оснащений клинком завдовжки 93.9 мм з дрібнозернистої сталі 14C28N — шведської марки з вмістом хрому близько 14%, який запобігає появі іржі на металі. Твердість сталі дорівнює 57-59 HRC. Обробка stonewash з чорним покриттям створює ефект старіння сталі, усуваючи металічний блиск і приховуючи подряпини.
Клинок форми зворотний танто виймається з руківʼя за допомогою натискання на фліпер, а упор під палець не дає руці зісковзнути на пряме лезо. Надійність хвату забезпечується нековзними вставками зі склотекстоліту G10 на руківʼї з нержавіючої сталі.
Ніж можна непомітно носити в кишені завдяки малій довжині руківʼя, що становить лише 128.1 мм, та металевій кліпсі глибокої посадки. Вага моделі — 167.6 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 167.6 г кг |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 93.9 мм |
| Довжина рукояті | 128.1 мм |
| Общая длина | 222 мм |
| Колір рукоятки | чорний,бордовий |
| Марка сталі | 14C28N |
| Материал рукоятки | сталь, G10 |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |