
420 ₴
Відро складане - чудовий помічник на відпочинку на природі в кемпінгу або в поході. У відрі легко переносити воду, мити овочі і фрукти, або охолоджувати напої. Відро легко складається. Займає дуже мало місця в рюкзаку. Відро легке і компактне, тому підійде для походів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 210 г кг |
| Высота | 25 см см |
| Гарантія | 1 рік |
| Материал | поліпропілен , ПВХ |
| Объем | 10 л |
| Размер | 25 x 21 см |
| Тип | відро |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 21 см см |