
2 970 ₴
Цей санітарний тент ідеальний для того, щоб обладнати туалет або душ в кемпінгу і не турбуватись про приватність. Також підійде для літнього душу на дачі. Комфорт і турбота про навколишнє серидовище!
В комплекті двостороння табличка: Occupied/Vacant *написи англійською мовою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Высота | 190 см см |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 115 см мм |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Назначение | для кемпінгу , для туризму |
| Размер | 115 x 115 x 190 см |
| Тип | душ |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Форма | будиночок |
| Ширина | 115 см см |