10 260 ₴
Модель укомплектована ложею класичної форми з удароміцного пластику, завдяки якому вона не боїться різких перепадів температур, підвищеної вологості та менше піддається сколам та тріщинам, ніж дерев'яні ложі. Гумовий потилич приклад пом'якшує удар у момент пострілу (віддачу) і підвищує стійкість зброї при прицілюванні. Встановлена спеціалізована система Shock Absorber System - SAS™ - є системою поглинання удару та вібрації, розробленою та запатентованою компанією Hatsan. Завдяки системі SAS більшість ударів і вібрації, які з'являються під час пострілу, поглинається, тим самим покращується точність пострілу.
Стовбур - нарізний та виготовлений зі збройової сталі та доповнений полімерним кожухом. Гвинтівка оснащена новим ударно-спусковим механізмом Quattro Trigger з покращеним регулюванням спуску. Quattro Trigger дозволяє налаштувати хід спускового гачка та зусилля спуску, що дуже важливо для гвинтівки такої потужності.
Запобіжник перенесений у верхню частину ствольної коробки. На стовбурній коробці є посадкове місце Ластівчин хвіст і планка Weaver/Picatinny, на яке можна встановлювати різні прицільні прилади. Для того, щоб стрілянина з оптичного прицілу (не входить у комплект, але ми допоможемо підібрати якісний і недорогий варіант) була стабільною, на ствольній коробці встановлено стопор, який блокує зміщення кріплення з прицілом, що відбувається внаслідок віддачі.
Також передбачені регульовані механічні прицільні пристосування - мушка та цілик "TRUGLO" з можливістю регулювання по горизонталі та вертикалі та фібро-оптичними нитками, що забезпечують комфортне прицілювання навіть в умовах недостатньої видимості.
Модель TH відрізняється пластиковою ложею Thumb Hole, що має пістолетну рукоятку з великим наскрізним отвором у прикладі під великий палець.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hatsan |
| Страна производитель | Турция |
| Длина ствола | 500 мм |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 1 |
| Начальная скорость | 344 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршневая |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Тип взвода | Перелом ствола |
| Тип ствола | Стальной с нарезами |
| Общие | |
| Вес | 4.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1200 мм |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Автоматический |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Да |
| Материал приклада/рукоятки | Пластик |
| Прицельные приспособления | Регулируемая прицельная планка с мушкой, Фибероптические нити |